Biało-niebieski Mikołaj

MKS Mazbud Basket Szczawno-Zdrój dołącza do akcji kibiców Górnika Wałbrzych Biało Niebieski Mikołaj 2017!

Drodzy kibice, chcielibyśmy zachęcić Was do przyłączenia się wraz z nami do tej szlachetnej akcji, którą już siódmy rok z rzędu organizują kibice Górnika. Chęć niesienia pomocy tym najbardziej potrzebującym sprawia, że kibice biało-niebieskich z roku na rok stawiają sobie coraz to wyższe cele i chcą pomagać jeszcze większej grupie osób. W tym roku zebrane dary powędrują w formie prezentów do domów dziecka, domu samotnej matki, kresowiaków oraz dla ubogich rodzin z Kamiennej Góry, Wałbrzycha i okolic.

My postanowiliśmy wesprzeć sąsiadów i na nasze dwa najbliższe mecze w Szczawnie-Zdroju, czyli 25 listopada z Chromikiem Żary oraz 16 grudnia z UKS Rio Team Złotoryja będzie można przynieść podarunki, które potem trafią do worka Biało Niebieskiego Świętego Mikołaja.

Na hali będzie można zostawić przeróżne artykuły:

– higiena osobista: (pampersy, mydła, szampony, oliwki, kremy, pasty do zębów, itp.)
– środki czystości: (proszki do prania, płyny do toalet, mleczka czyszczące, płyny do mycia naczyń, okien itp.)
– żywność: (herbata, kakao, olej, makarony, cukier, mąka, ryż, kasza, ciastka, bakalie, czekolady itp.)

Wachlarz potrzebnych artykułów jest dość spory, więc mamy nadzieję, że każdy z Państwa dorzuci cegiełkę dla tych najbardziej potrzebujących. Niech złożony przez Państwa podarunek, będzie formą wejściówki na nasze spotkania. Pokażmy, że Szczawno-Zdrój również ma WIELKIE SERCE!

Skomentuj